Scott Farms

Scott Farms je největší americký dovozce sladkých brambor (batátů) do Evropy a představuje svůj nový produkt Scott Farms Sweet Potato Chips.
Lupínky ze sladkých brambor se připravují ve Velké Británii, sladké brambory pocházejí z farmy Scott Farms v Severní Karolíně v USA.

Sladké brambory jsou bohatým zdrojem vitaminů A a C, draslíku a manganu.
Navíc jsou bohaté i na vlákninu a obsahují velmi nízké hodnoty nasycených mastných kyselin.


Lupínky Scott Farms jsou vyrobeny z ručně sklizených a důkladně probraných batátů s přidáním slunečnicového oleje a špetky mořské soli.
Jsou chutnou a hlavně zdravou alternativou ke standardním bramborovým lupínkům, které většinou obsahují barviva, emulgátory, lepek, konzervanty a různé alergeny.

Kvalita sladkých brambor se v Scott Farms posuzuje velmi přísně a zdroj plodů v baleních lupínků se dá zjistit až na úroveň samotné osevní dávky. Lupínky jsou 100% bezlepkový a bezlaktózový produkt vhodný pro celiaky a vegany. Jsou dostupné ve 2 baleních: 40 g a 100 g.

Lupínky Scott Farms jsou úžasně chutné, nutriční a přírodní. Jejich typická sladká chuť skvěle doplněna mořskou solí vám napoví, že tento produkt neobsahuje žádné umělé přídavné složky.

Prohlédněte si celý sortiment Scott Farms