Loving Earth

Loving Earth vyrábí ručně a v raw, bio kvalitě čokoládu, buckinis*, snídaňové cereálie, másla a pomazánky.
Nabízí také kakaové a kokosové ingredience, sladidla s nízkým glykemickým indexem, ořechy, semínka a sušené plody.
Balení produktů jsou kompostovatelná a potištěná rostlinným inkoustem.
Vnitřní obal, který vypadá jako plast je ve skutečnosti bramborový škrob :-)

Loving Earth používají nejlepší bio ingredience, které jsou k dispozici a také proto vznikají fantastické, chutné raw produkty plné vitamínů a minerálů.
Bez sóji, bez lepku, bez mléčných surovin, bez umělých příměsí, bez rafinovaného cukru.

Loving Earth jsou specialisté na "mylk" čokoládu, která chutí připomíná klasickou mléčnou čokoládu, ale samozřejmě je v raw kvalitě a bez ingrediencí běžných čokolád.

Filozofie Loving Earth je založena na přesvědčení, že Země je živý organismus a naše fyzické bytí na Zemi je nedílnou součástí prostředí, které bychom měli respektovat a chránit.

Při vzniku Loving Earth v Melbourne v roce 2007 si její zakladatelé definovali 3 principy, podle kterých se budou řídit.
Produkty, které vyrobí musí být zdravé a musí dobře sloužit lidem a ne vznikat z komerčního důvodu za cílem vydělat peníze.
Měly by co nejvíce splňovat principy udržitelnosti. Loving Earth byla jedna z prvních firem v Austrálii, která použila kompostovatelná balení výrobků.
A důležitým sociálně-kulturním aspektem byl závazek, vytvořit fair trade produkty a zároveň edukovat o původu ingrediencí, životě komunit pěstitelů, kteří zachovali a kultivovali receptury staré tisíciletí.

* buckinis je milý název, kterým v Loving Earth pojmenovali aktivovanou pohanku.
Vstupní ingrediencí je bio pohanka, kterou promývají, namáčejí a dehydratují při teplotě nižší než 40°C.
Aktivována pohanka má vysoký podíl esenciálních aminokyselin.
Protože neobsahuje lepek, je výbornou alternativou pšenice pro lidi s intolerancí na lepek. Aktivována pohanka je bez chuti.
Loving Earth ji používají také do snídaňových cereálií, s přidáním dalších vybraných raw ingrediencí. Výsledná chuť je lahodná a návyková.

Prohlédněte si celý sortiment Loving Earth