CHI

Kokosová voda se používá již celá staletí v tropických oblastech na rehydrataci a jako součást léčebných a zkrášlovacích procedur.
Pro svůj nízký obsah tuku a kalorií, bez cholesterolu, s vyváženým poměrem sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku je kokosová voda skutečným přírodním elektrolytickým nápojem.

Ne všechny kokosové vody, které je možné koupit, jsou stejné.
Kokosová voda CHI neobsahuje žádný přidaný ovocný cukr ani kyselinu askorbovou nebo konzervační látky.
Je to voda z kokosu nalita přímo do krabičky
.

CHI produkty obsahují pouze přírodní ingredience a nabízíme je ve formě čisté anebo ochucené kokosové vody.
V nabídce nechybí ani prvotřídní kokosové mléko, vhodné pro studenou i teplou přípravu jídel.
Skutečným požitkem jsou ochucená kokosová mléka s příchutí kakaa a kávy.
CHI balí své nápoje do tetrapakových krabiček, které jsou recyklovatelné.

Kokosová voda, podobně jako nápoje pro sportovce, obsahuje elektrolyty a hydratuje rychleji než obyčejná voda.
Zároveň neobsahuje žádné umělé přidané látky.

CHI nepoužívá konzervanty, umělé příchutě nebo geneticky modifikované ingredience. Nápoje CHI obsahují přirozeně se vyskytující bioaktivní enzymy, které pomáhají trávení a metabolismu. Produkty jsou bez laktózy, sóji, lepku a proto jsou vhodné pro vegany, vegetariány, celiatiky a všechny, kteří chtějí vyzkoušet jiné nápoje, než běžné elektrolytické nápoje a kravské mléko.

CHI vyrábí i Raw Organic panenský kokosový olej, který získal ocenění Great Taste Award (UK) 2014. Surový, nerafinovaný a nebělený, lisovaný za studena tak, aby se zachovala hloubka chuti a také nutriční hodnota. Obsahuje tryacylglyceroly, hlavně kyselinu laurovou, která je nezbytná pro zachování zdravého imunitního systému. Mezi její výhody patří i stimulace metabolismu a zvýšení energetické hladiny.

Samotná značka se zaměřuje i na podporu dobré věci. Část peněz z prodeje každého produktu jde na podporu charitativní organizace One Seed One Life, která zajišťuje základní životní potřeby pro děti v dětských domovech v Thajsku.

Prohlédněte si celý sortiment CHI